Şirket Profili;

 

Prima Medikal A.Ş. 1994 yılında İstanbul Fatih ilçesinde kurulmuştur. Halen çalışmalarını Esenler Koza Plaza Merkez Ofisi, Gaziosmanpaşa Lojistik Ofisi ve Tekstilkent Teknik Servis Ofisi olmak üzere 3 (üç) ayrı birimden, 18 kişilik personeli ile yürütmektedir. 
Satış ve pazarlama faaliyetlerini 18 (on sekiz) kişilik kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Satış Departmanı İstanbul, Antalya, Ankara ve Diyarbakır’da yerleşik olarak çalışan 6 (altı) kişilik ekipten oluşmaktadır. Teknik Servis hizmetleri ise Ankara ve İstanbul’da yerleşik 4 (dört) kişilik mühendis kadrosu ile yürütülmektedir. Ek olarak, 25 (yirmi beş) alt bayilik satış ağıyla tüm ülke çapında satış ve pazarlama faaliyetleri yürütülmektedir. 

 

Faaliyetlerimiz;
Firmamız kuruluş yıllarında yoğun bakım cihazları, laboratuvar cihazları, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri, endoskopik görüntüleme sistemleri, ultrasonografi cihazları, ameliyathane ekipmanları, oftalmoloji ürünleri ve özel proje satışlarına yönelmiştir. 
2011 yılında Johnson&Johnson firmasının Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon ürünlerinin satışını Marmara Bölge Bayisi olarak üstlenmiştir. 2013 yılında yürütmekte olduğu Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon ürünlerinin satış ve pazarlama çalışmaları J&J firması tarafından tüm Türkiye ve Azerbaycan olarak genişletilmiştir. Hala ana iş kolu olarak Johnson&Johnson firmasının üretmekte olduğu Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini başarıyla yürütmektedir.

STERRAD ALLClear Technology

İLETİŞİM FORMU

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

YUKARI